O nás

Milé dámy,

vítáme Vás na našem eshopu. Jako u mnohých z Vás mezi naše zájmy patří kosmetika, módá a krása všeobecně. Přestože náš trh, internet a obchody jsou plné skvělých kosmetických značek, stále jsou takové, které jsou méně známe nebo dokonce nejsou u nás vůbec k sehnání. Přesně tyto značky Vám budeme v pravidelných balíčcích přinášet. Budou to nejoblíbenější výrobky z celého světa, které si dovážím a pravidelně používám a nyní se chci s Vámi o ně podělit. Veškeré výrobky jsme vyzkoušeli a můžeme je doporučit. Všechny nabídky budou časově omezené, proto neotálejte, zítra Váš výrobek již nemusí být dostupný. 

Současně s eshopem spouštíme také blog, ve kterém Vám budeme přinášet novinky a zajimavosti, návody a recenze všeho, co Vás zajímá. Uvítáme jakékoliv podněty a nápady. Budeme rádi, když i Vy budete přispívat do našich diskuzí a podělíte se o Vaše názory či zkušenosti.

Je značka nebo výrobek, který Vám na českém trhu chybí? S největší pravděpodobností bude chybět i nám :-) a proto uděláme první a poslední, abychom ho pro nás i pro Vás získali.

Platit u nás můžet kreditní kartou nebo převodem na bankovní účet.

Zboží doručujeme po celé ČR a ani na Slovenku nemusí být smutní. Již brzy budeme zboží dodávat i k nim. Pro dámy z Prahy nabízíme možnost osobního vyzvednutí. Pro ty z Vás pohodlné a nedočkavé, které zcela chápu :-) nabízíme možnost dodání tentýž den (zatím pouze Praha). Při objednávce nad 1500,- Kč Vám dopravné nebude účtováno!